Sõbrapäev on üks väga eriline päev, kus saame oma kõige kallimatele inimestele näidata kui erilised ja armsad nad meie jaoks on. Kingitus sõbrapäeva kategoorias leiad isikupäraseid kingitusi nii oma kallimale, abikaasale kui ka parimale sõbrale. Samuti võimalik toodetele oma teksti peale tikkida.

(0)

2019 märtsi kuu algusest hakkasime uuesti teostama eritellimusi ka kliendi toodetele. Kuna meil momendil stuudiot ei ole Tallinnas, siis tooteid on võimalik meieni toimetada kas Itella SmartPosti, Omniva või DPD pakiautomaatide vahendusel. Tellimuse vormistamine toimub e-maili teel info@tikkimismaailm.ee. Tellimus täitmiseks 5-10 tööpäeva jooksul oleneb tööde järjekorra pikkusest. Vahest jõuab ka varem, alati võib meile kirjutada ja uurida. E-poe tellimused lähevad esimesena töösse. Tellimusele lisandub postikulu. 

Hind kujuneb pistete järgi tikandis. Mida suuremalt ja tihedam tikand, seda kallim. Hinnapakkumist küsides kirjuta e-mailile info@tikkimismaailm.ee võimalikult täpselt:

  • teksti mida soovid tikkida.  Kirjastiili valiku leiad siit:  kirjastiilid
  • kui suur võiks tähe kõrgus või valmistikand olla 
  • kas soovid lisaks tekstile ka pilti

Tellida on võimalik kõiki tikandeid meie kodulehel, samuti enda teksti. Tikanditega on  võimalik tutvuda “Tikandite galerii” alt:  . Samuti on meil olemas palju tikandeid, mis ei ole kodulehel näha. Oleme suunatud rohkem erakliendi tellimustele või väikestele partiidele. Logo tikkimisi momendil ei teosta. Kirjuta julgelt oma ideedest meile ja leiame teile lahenduse.

(0)

E-poes täienes pleedide valik. Nüüd on võimalik tellida  pleedi suuruses 140 x 200 cm. Pleedile võimalik tikkida nimi või lause  kuni 50 tähemärki. Pikema teksti soovil palun kirjuta meie e-mailile info@tikkimismaailm.ee. Valikus on 28 erinevat kirjastiili milles võimalik tikandi tekst tikkida. Samuti võib tikandile mõne pildi juurde tellida.

Suur tikandiga pleed sobib suurepäraselt kingituseks õpetajale, kasvatajale, töökaaslasele või mõne muu tähtsa päeva puhul.  Pleedidega saab tutvuda siin: Pehme pleed 140×200 cm

 

 

 

(0)