Kasulik info

Tikkimismaailma pealmine tegevusala on masintikkimine.

E-POOD

Meil on e-pood: www.tikkimismaailm.ee. Kus leiab palju erinevaid personaliseeritud kingitusi. E-poe kauba tellimuste täitmise aeg 5-7 tööpäeva. Kui soovite kiiremini võtke meiega ühendust ja uurige, kui kiiresti on võimalik tellimus teele panna. Sest meie tellimuste täitmine oleneb kui palju on momendil tellimusi töös.

Kategoorias “Valmis tikitud tooted (kiire postitus)” – lähevad tooted teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

E-poe tootevalikus leiad: saunalinad, käterätikud, pleedid, kokapõlled, kotid, sallid, t-särgid, hommikumantlid,  beebi vannilinad, beebi bodyd, pehmed mänguloomad, maskid jne.

E-poe tooteid saadame teele pakiautomaadi vahendusel:

  • Omniva 3 eur
  • Smartpost 3.10 eur
  • DPD pakiautomaat 4.20 eur
  • Saadame ka Soome Smartposti pakiautomaatide vahendusel 14 eur
  •  
  • Võimalik on ka Tikkimisstuudiosse oma tellimusele järgi tulla, aga selleks pead tikkimisstuudio lehel broneerima endale stuudio külastuse aja. Stuudio ei ole iga päev avatud. Peale tellimuse  tasumist arvesta 5-7 tööpäeva stuudio külastus aja broneerimiseks. Kui soovid kiiremini tellimust kätte saada, uuri ennem tellimuse vormistamist, kas on võimalik.
 

TIKKIMISSTUUDIO

Tikkimsiisuudio asub Tallinnas, Kadaka tee 63, tuba 142. Tikkimisstuudio võtab vastu tellimusi ka kliendi toodetele. Stuudio külastamiseks palun broneeri “TIKKIMISSTUUDIO” lehel omale aeg. Aeg tuleks bronnerida vähemalt üks päev varem.

Tikime  firma logosid töörõivastele. Samuti võimalik kaunistada oma igapäevased või pidulikke rõivaid tikandiga. Tikime kliendi käterätikule, saunalinale, pleedidele, hommikumantlile või mõnele muule kodutekstiilile. Meile võib tuua tooteid nii ühekaupa kui ka partiides.  Momendil ei tiki nokamütsidele.

Igapäevaselt üritame üles panna Instagarami tehtud töödest pilte ja videosid. Veel saab meie tegemistel silma peal hoida Facebooki vahendusel.