Kasulik info

Tikkimismaailma pealmine tegevusala on masintikkimine.

E-POOD

Meil on e-pood: www.tikkimismaailm.ee. Kus leiab palju erinevaid personaliseeritud kingitusi. E-poe kauba tellimuste täitmise aeg 5-7 tööpäeva. Kui soovite kiiremini võtke meiega ühendust ja uurige, kui kiiresti on võimalik tellimus teele panna. Sest meie tellimuste täitmine oleneb kui palju on momendil tellimusi töös.

Kategoorias “Valmis tikitud tooted (kiire postitus)” – lähevad tooted teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

E-poe tootevalikus leiad: saunalinad, käterätikud, pleedid, kokapõlled, kotid, sallid, t-särgid, hommikumantlid,  beebi vannilinad, beebi bodyd, pehmed mänguloomad, maskid jne.

E-poe tooteid saadame teele pakiautomaadi vahendusel:

  • Omniva 3 eur
  • Smartpost 3.10 eur
  • DPD pakiautomaat 4.20 eur
 

TIKKIMISSTUUDIO

6. aprillil 2023 avame klientidele Tallinnas, Kadaka tee 63 tikkimisstuudio. Tikkimisstuudio võtab vastu tellimusi ka kliendi toodetele. Stuudio külastamiseks palun broneeri “TIKKIMISSTUUDIO” lehel omale aeg.

Tikime  firma logosid töörõivastele. Samuti võimalik kaunistada oma igapäevased või pidulikke rõivaid tikandiga. Tikime kliendi käterätikule, saunalinale, pleedidele, hommikumantlile või mõnele muule kodutekstiilile. Meile võib tuua tooteid nii ühekaupa kui ka partiides. Mega suuri koguseid vastu ei võta kuna oleme pigem väiksematele kogustele ja erklientidele oma teenuse suunanud. Samuti momendil ei tiki nokamütsidele ja ei valmista embleeme.

Igapäevaselt üritame üles panna Instagarami tehtud töödest pilte ja videosid. Veel saab meie tegemistel silma peal hoida Facebooki vahendusel.