Emadepäevaks

Emadepäeva kingitused

Emadepäev on aeg, mil peame meeles kõige erilisemaid naisi meie elus – meie emasid.

Tikkimismaailm OÜ on  masintikkimisteenust pakkuv ettevõte mis loob ja annab  teile ideid, kuidas lisada  emadepäeva kingitustele erilisi väärtusi, luues nii kingitusi, mis tõesti loovad emadele meeldejäävaid mälestusi.

1. Personaalse tekstiga tekstiilitooted

Kujutage ette hommikumantlit, köögirätikut või pleedi, millele on tikitud teie poolt valitud sõnad või fraas, mis on ainulaadne just teie emale. See võib olla mõni lõbus siseasi, kiitus või lihtsalt sõnad „Armastan sind, ema“. Selline isiklik lähenemine teeb igast esemest midagi palju enamat kui lihtsalt kingitus; see muutub mälestuseks, mida ema saab igapäevaselt kogeda ja hinnata.

2. Tikitud pereliikmete nimedega tooted

Pere on iga ema südames, ja mis võiks olla parem viis selle näitamiseks kui eriline pereliikmete nime tikandiga tooted? See võib hõlmata pereliikmete nimesid, olulisi kuupäevi või isegi väikeseid iseloomulikke sümboleid iga pereliikme kohta. 

3. Ema köögis

Kas teie ema armastab köögis maagiat luua? Miks mitte kinkida talle komplekt praktilisi köögirätikuid, põllesid, pajalappe, millele on tikitud erilisi retsepte, toidumotiive või isegi vürtsikaid ütlemisi? See lisab kindlasti rohkem rõõmu ja isikupära igasse kokkamishetke.

4. Personaalne sall või t-särk

Suurepärane võimalus väljendada imetlust ema vastu on kinkida talle midagi, mida ta saab uhkusega kanda. T-särgid või sallid, millele on tikitud personaliseeritud sõnumid või disainid, näiteks “Minu Kangelanna” või “Kallis Ema”, on suurepärased võimalused näidata emale, kui palju ta teie jaoks tähendab.

5. Personaalse tikandiga spaakomplekt

Iga ema väärib aeg-ajalt puhkust ja lõõgastust. Kinkige talle spaakomplekt koos personaalselt tikitud rätikute, hommikumantli ja spaakotiga. Lisage personaalne tikitud sõnum või lõõgastumissoovitused, mis muudavad iga spaakogemuse veelgi erilisemaks.

 

 
 
 

Kasutades meie masintikkimisteenust, saate luua kingitusi, mis tulevad südamest. Emadepäev on ideaalne aeg näidata emale, kui palju ta teile tähendab, andes talle midagi, mis on sama ainulaadne ja eriline nagu tema ise

Seotud postitused

x