Tikkimisstuudio

Kui soovid tuua oma tooteid tikkimisse, siis broneeri endale aeg kalendris. Täida kindlasti broneeringusüsteemis kõik väljad, et muutuste korral saaksime teiega ühendust võtta. Tee broneering vähemalt üks päev enne broneeringuaja toimumist. Peale broneerimist tuleb e-mailile kinnituskiri broneeringu kohta.

Tikkimisstuudio ei ole iga päev avatud. Osa stuudio aegu lisandub kalendrisse jooksvalt. Kliendi toodetele tikkimine võib aega võtta kuni nädal või rohkem, kuna ennem lähevad alati töösse e-poe tellimused. Aga vahest saab isegi tellimus juba samal päeval valmis. Tikkimistööde valmimise kiirus oleneb palju momendil tellimusi töös on, pühade saabudes varu aega. Võib alati helistada ja uurida kui kaua tellimuse täitmine aega võtab.   

Kui ei leia endale sobivat aega, aga sooviksid oma toodetele tikkida, siis on võimalik saata tooteid  pakiautomaadi kaudu (Omniva, Smartpost, DPD).  Samuti kui oled toonud oma toote meile stuudiosse, aga järgitulemise aeg ei klapi, siis saame saata toote tagasi ka pakiautomaadi kaudu.

Submit

Stuudios pakume tikkimisteenust  eraisikutele ja ettevõtetele.  Tikime saunalinadele, käterätikutele, pleedidele või mõnele muule kodutekstiili tootele. Või kui soovid enda riideid kaunistada tikandiga, saame teile abiks olla. Meil on päris suur tikandite valik, mida e-poes näha ei ole,aga stuudios võimalik tikkida. 

Samuti võimalik tellida ettevõtte logo riietel või reklaamkingitusele.

Tikkimisteenuse hinnad:

Tikandi hind oleneb pistete arvust tikandis samuti ajakulu töö teostamisele, disainimisel. Mida suurem ja tihedam tikand, seda kallim.  Kui on vaja venivate materjalide puhul kasutada kallimat alus või pealismaterjali, kajastub see ka hinnas.

  • Üksikeksemplari tikkimine alates 8 eur
Üksikeksemplari hind alates 8 eur

Logode tikkimine:

Logo või kliendi enda pildi tikkimiseks tuleb eelnevalt valmistada TIKKIMISPROGRAMM.

  • Tikkimisprogrammi valmistamine võtab tavaliselt aega 2-3 tööpäeva. Hind alates 25 eur. Väga kergete logode puhul hind alates 15 eur.  Logo valmistamise tasu on ühekordne ja logo tikkimisprogrammi säilitame enda andmebaasis.
  • Peale tikkimisprogrammi valmimist on võimalik logo erinevates suurustes tikkida. Logo tikandi hind oleneb pistete arvust tikandis.