Lahtiolekuajad: E-R 9:00-17:00

Emadepäevaks

Emadepäeva kingitused Emadepäev on aeg, mil peame meeles kõige erilisemaid naisi meie elus – meie emasid. Tikkimismaailm OÜ on  masintikkimisteenust pakkuv ettevõte

Loe lähemalt

Hommikumantel isale/vanaisale/meestele

Telli ägeda tikandiga hommikumantel. Hommikumantel sobib hästi kingituseks isadepäevaks, sünnipäevaks, juubeliks või mõneks muuks tähtpäevaks. Hommikumntel on vastupidavast kangast ja tikand lisab luksusliku sära.

Loe lähemalt

Rahvusliku tikandiga t-särk

Rahvuspärandi ja kaasaegse moe ühendamine on trend, mis on jõuliselt kogunud populaarsust kogu maailmas. Eesti, tuntud oma rikkalike kultuuritraditsioonide ja ainulaadse rahvusmustrite

Loe lähemalt

Mihkli tikandiga t-särk

Telli t-särgile kaunis rahvuslik mihkli tikandist inspireeritud  muster. Sobib hästi kingituseks emale, vanaemale, tädile, töökaaslasele. Samuti iseendale, et tunda ennast kaunina iga päev.

Loe lähemalt

Käterätik nime ja spordisümboolikaga (6 erinevat disaini)

Kui otsid kingitust spordihuvilisele sõbrale, pereliikmele või kolleegile, kaaluge kindlasti tikitud spordisümboolikaga käterätikut. Tikitud spordisümboolikaga rätik jääb kingituse saajale meenutama tema kirge ja armastust spordi vastu. See võib olla suurepärane motivatsiooniallikas, mis inspireerib teda veelgi rohkem oma eesmärke saavutama.

Loe lähemalt

Saunalina nime ja spordisümboolikaga (6 erinevat disaini)

Kui otsid kingitust spordihuvilisele sõbrale, pereliikmele või kolleegile, kaaluge kindlasti tikitud spordisümboolikaga saunalina. Tikitud spordisümboolikaga saunalina jääb kingituse saajale meenutama tema kirge ja armastust spordi vastu. See võib olla suurepärane motivatsiooniallikas, mis inspireerib teda veelgi rohkem oma eesmärke saavutama.

Loe lähemalt
x