Emadepäeva kingitused – Mida kinkida emadepäevaks?

Emadepäev on suurepärane võimalus näidata oma emale, kui palju talle tähendad ning kui palju hindad tema pingutusi ja armastust. Kui otsid kingiideid, siis siin on mõned ideed:


5 kingisoovitust emadepäevaks:

1. "Superemme käterätik"

“Superemme käterätik” on ideaalne kingitus emale, kes on tõeline superkangelane sinu silmis. See käterätik on midagi, mis aitab emal end eriliselt tunda ja näitab talle, kui palju Sa teda hindad. Käterätik on just paraja suurusega, et kaasa võtt joogatundi või jõusaali. See on midagi, mida ema saab kasutada igapäevaselt ning see meenutab talle alati Sinu armastust ja hoolivust.

  Kaunistuseks leiab e-poest kingituste pakkimise katekoorja alt sidumiseks kahes erinevas laiuses atlaspaela.

https://tikkimismaailm.ee/toode/kateratik-superemme/

2. "Ema" saunalina

Rahvusliku mustriga saunalina on suurepärane kingitus emale, kes armastab  Eesti käsitööd ja hindab kaunist disaini. Saunalina on midagi, mida ta saab kasutada iga päev ning see toob temas esile rõõmu.

  Saunalina on mõnusalt suur 70×140 ja kaaluga 500 g/m2. Ning vastab OEKO-TEX® STANDARD 100 nõuetele.  E-poes on saadaval mitmed erinevas toonis saunalinasid. Saad sama tikandi tellida ka teist värvi saunalinale.

https://tikkimismaailm.ee/toode/2-ema-kateratik-voi-saunalina/

3. Pleed “Kallile emale”.

Pleed on üks parimaid kingitusi, mida võid kinkida oma armsale emale. See on midagi, mis hoiab teda soojas ja annab talle mugavust, kui ta tahab lõõgastuda pärast pikka päeva või lihtsalt nautida rahulikku õhtut kodus.

https://tikkimismaailm.ee/toode/3-kallile-emale-pleed/

Pleedi suurus 130x170cm. E-poes saadaval mitmes erinevas toonis pleedi ja sama tikandit on võimalik tellida ka teistele pleedidele.

4. Poekott “Parim ema”.

Suurepärane kingitus emadepäevaks. Poekotid on praktilised ja kasulikud kingitused igale emale. Need aitavad talle lihtsustada poeskäike ja vähendada plastikkoti kasutust, mis omakorda aitab vähendada keskkonnasaastet.

Kui soovid oma sõnumiga tikkida, anna meile teada.

5. Kokapõll “Armastus käib kõhu kaudu”

Kokapõll on suurepärane kingitus emale, kes armastab head toitu ja soovib seda ka teistele pakkuda. Kaunis kokapõll annab võimaluse oma armastust toidu vastu väljendada ka riietuse kaudu. 

https://tikkimismaailm.ee/toode/kokapoll-armastus-kaib-kohu-kaudu/

Loodetavasti aitavad need ideed Sulle kingiideid leida ning näitavad emale, kui palju talle tähendad!

 

Meie kodulehe galeriis ja instagaramis leiad kindlasti veel palju ideepilte  ning samuti võimalik oma tooteid tikkimise saata või tuua Kadaka tee 63, Tallinna tikkimisstuudiosse. Kui sul on oma idee mida tikkida võta meiega kindlasti ühendust ja täidame su soovi.

Seotud postitused

x