Isadepäeva kingitus – Mida kinkida isadepäevaks?

Paari nädala pärast on käes isadepäev. Ja paljud meist seisavad silmitsi  küsimusega: mida kinkida oma kallile isale? Kui otsid kingiideid, siis siin on mõned ideed:

 

5 kingisoovitust isadepäevaks:

1. Saunalina isale

Muutke isadepäev eriliseks tellides meestepärase tikandiga saunalina. Tikandiga saunalina on praktiline ja suurepärane kingitus, mis näitab, kui palju te oma isa hindate. 

Võimalikvalida 17 erineva disaini vahel. Saunalina leiate siit: isadepäeva saunalina.

Saunalina on mõnusalt suur 70×140 ja kaaluga 500 g/m2. Ning vastab OEKO-TEX® STANDARD 100 nõuetele.  E-poes on saadaval mitmed erinevas toonis saunalinasid.

Kaunistuseks leiab e-poest kingituste pakkimise katekoorja alt sidumiseks kahes erinevas laiuses atlaspaela.

2. Sügissall "Parim isa"

Muutke isadepäev eriliseks, kinkides oma isale mis teda soojendab – nii sõnas kui ka teos. Sall on kaunis ja praktiline ning jääb isale meelde aastateks.

Isadepäeva salli leiab siit: sall “Parim isa”

Teostame ka eriteelimusi ja sallile võimalik ka omapoolne sõnum tikkida.

3. Pleed “Kallile isale”.

Tikandiga pleed “Kallile isale” on loodud just teie isa jaoks, et ta tunneks end erilisena iga kord, kui seda kasutab. See näitab teie isale südamlikku tänulikkust, kellel soovite vaid parimat.

Isadepäeva pleedi leiab siit: pleed isale 

Pleedi suurus 130x170cm. E-poes saadaval mitmes erinevas toonis pleedi ja sama tikandit on võimalik tellida ka teises suuruses pleedidele.

4. Padi “Parim isa”.

Tikandiga padi “Paim ISA”  on kingitus, mis väljendab rohkem kui tuhat sõna. See on  meeldetuletus teie armastusest ja tänulikkusest, mida  isa kindlasti hindab.

Kauni kuningliku tikandiga padja leiad siit: padi Parim isa

Sama disaini on võimalik tellida nii pleedile kui ka t-särgile.

5. Kokapõll “Super ISSI köögis”

Kui teie isa on köögis tõeline superkangelane, siis see on just õige kingitus. Kokapõll “Super ISSI köögis” muudab teie isa meele rõõmsaks ja iga kokkamise eriliseks sündmuseks.

Võimalik valida 4 erineva isale mõeldud disaini vahel. Kokapõlle “Super ISSI köögis” leiad siit: kokapõll isale

Loodetavasti aitavad need ideed Sulle kingiideid leida ning näitavad isale, kui palju sa temast hoolid!

Meie kodulehe galeriis ja instagaramis leiad kindlasti veel palju ideepilte  ning samuti võimalik oma tooteid tikkimise saata või tuua Kadaka tee 63, Tallinna tikkimisstuudiosse. Kui sul on oma idee mida tikkida võta meiega kindlasti ühendust ja proovimesu soovi täita.

Seotud postitused

x