Kaisujänes

Väikesed kaisujänesed on armsad ja pehmed kaisukad, mis pakuvad rõõmu ja armastust beebidel. Beebid võivad kaisutada oma armsaid kaisukaid, mis muudab nad rahulikumaks ja aitab neil kiiremini uinuda. Kaisujänes on armas kingitus väikese ilmakodaniku katsikukingik. Jänesele on võimalik tikkida peale nimi või väikene lause. Jänesed on saadaval meie e-poes  8 erinevas värvitoonis. 

Samuti on e-poes võimalik kokku panna katsikukingituse komplekt. Jänese kaisukaga komplekti sobib suurepärasel juurde kapuutsiga nimeline vannilina või nimeline beebi body. Samuti on e-poes leitavad sünniandmetega baika tekid ja beebi fliistekid. Saad kokku panna just sellise katsikukingituse kompleki millise soovid. Poes on saadaval ka erinevad atlaspaelad, et komplekt oleks täiuslik.  Kui tunned,et komplekti valimisel vajad abi, võta julgesti ühendust info@tikkimismaailm.ee ja leiame lahenduse.

Tallinna stuudiosse on võimalik tuua või saata ka enda tooteid  tikkimisse. Tikime peale beebi sünniandmed või armsa sõnumi mälestuseks. Tikkimisstuudio asub Tallinnas Kadaka tee 63, kabinet 142. Külastuseks broneerida stuudios aeg, et teaks teid oodata .  Stuudio ei ole iga päev avatud. 

Seotud postitused

x