Jõulukingid

Kas otsid juba ideid, mida sellel aastal oma lähedastele jõuludeks kinkida? Lisan sulle paar soovitust, mis võivad su valiku kergemaks teha:

5 kingiideed jõuludeks:

1. Pehme pleed “Ilusat jõuluaega”.

Tikandiga pleed “Ilusat jõuluaega” on loodud just jõulupühade kingituseks mis sobib kinkimiseks nii vanaemale, vanaisale, sõbrale, õpetajale, töökaaslasele või ükskõik kellele. See näitab teie südamlikku jõulusoovi teistele.

Pleediga saab tutvuda siin: pleed “Ilusat jõuluaega” 

Pleedi suurus 130x170cm. E-poes saadaval mitmes erinevas toonis pleedi ja sama tikandit on võimalik tellida ka teises suuruses pleedidele.

2. Jõuluteemaline saunalina

Muutke jõuluaeg eriliseks tellides jõulupärase tikandiga nimeline saunalina. Tikandiga saunalina on praktiline ja suurepärane kingitus, mis rõõmustab kingisaajat aastaid.

Saunalinadega saad tutvuda siin: jõuluteemaline saunalina.

Saunalina on mõnusalt suur 70×140 ja kaaluga 500 g/m2. Ning vastab OEKO-TEX® STANDARD 100 nõuetele.  E-poes on saadaval mitmed erinevas toonis saunalinasid.

Kaunistuseks leiab e-poest kingituste pakkimise katekoorja alt sidumiseks kahes erinevas laiuses atlaspaela.

 

3. Nimeline kokapõll

Nimeline kokapõll on just ideaalne kingitus inimesele, kellele meeldib köögis askeldada. Vahva tikandiga kokapõll muudab iga köögi rõõmsamaks.

Kokapõlledega saad tutvuda siin: kokapõlled

Kokapõlle on võimalik valida kahes erinevas vrvis: must ja punane.

  • Materjal 65% polyester, 35 % puuvilla.
  • Pikkus 89 cm, kahe taskuga.
  • Reguleeritav kaelapael

 

4. Sõnumi või nimega beebi body

Muutke beebi jõulud eriliseks, tellides armsa beebi body kirjaga “Beebi esimesed jõulud”, “Jõuluvana lemmik” või mõni enda väljamõeldud lausega. Vahva sõnumiga body muudab jõulupildid eriliseks ja hea mälestus aastateks. 

Beebi bodydega saab tutvuda siin: beebi bodyd

Teostame ka eriteelimusi. Stuudiosse saab tuua või saata ka enda tooteid tikkimisse.

5. Luksuslik jõulupleed

Tikandiga luksuslik jõulupleed  on kingitus, mis muudab kingisaaja kodu õdusaks ja koduseks.  See sobib suurepäraselt diivanile, tugitoolile või voodisse, andes soojust kogu perele.

Kauni pleediga saad tutvuda siin: “Jõulupleed

Jõulupleedi on võimalik tellida 9 erinevas disainis. Samuti teostame eritellimusi ja valmistame vastavalt sinu soovile disaini.

Loodetavasti aitavad need kingiideed sulle jõulud rõõmsamaks teha.

Meie kodulehe galeriis ja instagaramis leiad kindlasti veel palju ideepilte  ning samuti võimalik oma tooteid tikkimise saata või tuua Kadaka tee 63, Tallinna tikkimisstuudiosse. Kui sul on oma idee mida tikkida võta meiega kindlasti ühendust ja proovime su soovi täita.

Seotud postitused

x