Nime tikkimine

Tikkimismaailm.ee pakub masintikkimise teenus. Tahaksin jagada mõtteid sellest, miks nime tikandiga kingitus võib olla üks kõige erilisemaid ja isikupärasemaid kingitusi, mida saate oma lähedastele või iseendale teha. 

1. Isikupära ja unikaalsus

Nime tikandiga kingitus annab võimaluse lisada kingitusele isikupära ja unikaalsust. Iga nimi on ainulaadne ja kui see tikitakse kingitusena antavale esemele, muudab see kingituse eriliseks ja meeldejäävaks. 

2. Isiklik tähendus

Kingitus, millele on lisatud tikitud nimi, kannab endas erilist tähendust. See näitab, et kingi andja on pühendunud kingituse saaja jaoks midagi ainulaadset looma ning on mõelnud kingitusele sügavamalt.

3. Emotsionaalne väärtus

Tikitud nimega kingitusel on sageli suur emotsionaalne väärtus. Näiteks võib see olla suurepärane kingitus sünnipäevaks, juubeliks, aastapäevaks või muuks tähtpäevaks, kus kingi saaja hindab personaalset lähenemist.  Veel suuremat tähendus loob see kingisaajale, kui on lisatud juurde näiteks mõni vahva lause või tikand, mis isaloomustab kingisaajat või mingit toredat sündmus.

4. Praktilisus

Lisaks emotsionaalsele väärtusele on tikitud nimega kingitus ka praktiline. Olgu selleks siis käterätikud, saunalinad, vannilinad, pleedid või muud kodu- või rõivatooted, tikitud nimi muudab need esemed isikupäraseks ja kergesti äratuntavaks. Näiteks kui anda lapsele kooli või trenni kaasa tikitud nimega käterätik, saunalina või  sussikott, siis on kadumise korral omanik kergesti leitav. 

5. Kauakestev mälestus

Tikitud nimega kingitus jääb sageli kauaks ajaks meenutama erilist hetke või tähtpäeva. See on midagi, mida kingi saaja saab säilitada ja nautida pikka aega ning mis toob alati meelde kingi andja ja antud sündmuse.

Tallinnas asuvasse tikkimisstuudiosse on võimalik tuua või saata ka oma tooteid tikkimisse. Kodulehel on valikus 28 erinevat kirjastiili. Stuudios on kohapeal kirjastiili valik suure kui ei ole oma lemmikut leidnud 28 kirjastiili seast.

Kui tuled oma tootega tikkimisse võid eelnevalt teha eeltöö, mõelda, mis värviga tikand nimi või sõnum võiks tulla. Kas soovid juurde mõnda pilti tikkida või kuhu täpsemalt võiks tikand jääda.

Liitu ka kindlasti meie Instagarami või Facebooki lehega, kus saab ammutada erinevaid ideid. Instagramis juba üle 440 erineva pildi üleval ja igapäevaselt lisandub juurde nii pilte kui videosid.

 Tikkimisstuudio asub Tallinnas Kadaka tee 63 (Forus maja ,paremas tiivas), kabinet 142. Külastuseks broneerida stuudios aeg kodulehel, et teaks teid oodata .  Stuudio ei ole iga päev avatud. Alati võid julgelt helistada ja uurida tikkimise kohta infot telefoni teel Tel: 51973617.

Seotud postitused

x